Отборите на ЦСКА и Струмска слава играят при резултат 1:0

...

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Новата перла на ЦСКА с първи гол

Отборите на ЦСКА и Струмска популярност играят при резултат 1:0 в последната контрола на "червените " преди подновяването на пролетния дял на шампионата в efbet Лига. Гола вкара новата перла на "армейците " Стефано Белтраме в 44-ата минута.

Очаквано футболистите на ЦСКА започнаха по-активно и се настаниха трайно в половината на противника. В първите 20-ина минути положително взаимоотношение демонстрираха Иван Турциов и Едвин Джеси на десния фланг. Хубав пробив точно на Джеси бе спрян непозволено в профил на наказателното поле в 16-ата минута, само че центрирането обаче трансферира купа от играчи пред вратаря Драгомир Петков.

Едва в 20-ата минута домакините съумяха да насочат удар към вратата на Струмска популярност, само че Белтраме прати топката над гредата.

Огледална обстановка на тази в 16-ата минута се получи в 34-ата. Отново Джеси бе фаулиран на десния фланг покрай наказателното поле, като този път капитанът Занев центрира чудесно към връхлитащия Али Соу. Голмайсторът на "червените " обаче от един метър с глава не уцели вратата.

Минута преди почивката ЦСКА стигна до попадение посредством новото си попълнение Сгефано Белтраме. 27-годишният италианец бе пропуснат в наказателното поле, овладя топката и без закъснение я прати във вратата на гостите.

Непосредствено преди срещата "армейците " показаха тима за новия сезон. Сред тях бяха двете нови попълнения Ахмед Ахмедов и Стефано Белтраме, както завърналите се от наем Божидар Чорбаджийски и Едвин Джеси.

ЦСКА – Струмска популярност 1:0

Голмайстор: 1:0 Стефано Белтраме 44

ЦСКА: 30. Густаво Бусато, 28. Пламен Гълъбов, 18. Брадли Мазику, 11. Петър Занев 24. Стефано Белтраме, 26. Валентин Антов, 19. Иван Турицов (40 - 16. Жанио Бикел), 21. Едвин Джеси, 15. Кристиян Малинов, 10. Евандро, 22. Али Соу

Струмска популярност: 12. Драгомир Петков, 22. Антон Тунгаров, 5. Мартин Костов, 4. Симеон Петров, 77. Никола Борисов, 13. Димитър Буров, 23. Любомир Танев, 33. Ивайло Стоянов, 11. Цветомир Трифонов, 16. Хуан Асате, 10. Борислав Николов