Отборите на ЦСКА и Локомотив Пловдив играят при резултат 0:2

...

НА ЖИВО: ЦСКА 0:2 Локо Пд, Георги Минчев се забавлява

Отборите на ЦСКА и Локомотив Пловдив играят при резултат 0:2 в мач от 13-ия кръг в родната efbet Лига. В началото на втората част Георги Минчев изведе гостите напред в резултата.

, само че 7 минути по-късно дуелът въпреки всичко започва.

Сякаш стреснати от събитиято по трибуните, двата тима влязоха прекомерно внимателно в мача. В първите минути гостите извършиха поредност от ъглови удари, само че без триумф. В 18-ата минута от игра бе изваден и Петър Витанов, който получи травма.

След двайсетина минути игра Парвиз Умарбаев получи топката след акуратен пас от Димитър Илиев, само че Юрген Матей се хвърли саможертвено и не се стигна до удар.

В края на първата част Вилдсхут се регистрира с два пропуща. Първият му опит бе блокиран от Бирсент Карагарен, а секунди по-късно, при втория си късмет, идерландецът прати топката в тялото на Лукас Рейдър.

Началото на втората част бе съвършено за гостите, които откриха резултата единствено 4 минути след подновяването на играта. "Смърфовете " се възползва от неточност в "червените " редици и проведоха светкавична контраофанзива. Йосип Томашевич стреля към вратата на Бусато, а Георги Минчев засече топката и разпечата вратата на ЦСКА.

ЦСКА - Локо Пд 0:2
0:1 Георги Минчев 49'
0:2 Георги Минчев 55'