Отборите на Славия и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:1

...

НА ЖИВО: Славия - ЦСКА 1948 0:1, начало на второто полувреме

Отборите на Славия и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:1 на стадион " Александър Шаламанов " в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Ивайло Чочев даде преднина на гостите още в 3-та минута.

/ /

Още в 3-та минута се откри страховит късмет пред ЦСКА 1948. Ивайло Чочев стреля с глава след остро центиране в наказателното на Славия, никакъв късмет за Светослав Вуцова и 1:0 за ЦСКА 1948. В 9-та минута още веднъж тима на гостите заплаши съперника си. След директен свободен удар и центриране на далчената греда, Ангел Бастунов бе покрай това да вкара, само че не съумя хубаво да уцели топката, която мина настрана от вратата.

Отборът на Славия несъмнено изпитваше проблеми да изнесе топката и да провежда нещо по-опасно във фаза офанзива. При минали 25 минути " белите " към момента нямаха удар към вратата на гостите. Първият по-сериозен късмет за " белите " бе в 27-та минута, когато обаче още веднъж нямаше удар към вратата защитавана от Даниел Наумов след съществено безредие в наказателното. Тони Тасев бе покрай топката, само че не съумя да стигне до нея.

Голям пропуск за Славия в 35-та минута. Кристиан Стоянов проби в наказателното и откри Галин Иванов, който обаче стреля до вратата. Това бе най-хубавият късмет за домакините от началото на дуела, само че прецизен удар към вратата на ЦСКА 1948 към момента липсва.

До края на първото полувреме липсваха повече рискове пред някоя от двете порти.

LIVE Славия - ЦСКА 1948 0:1

0:1 Ивайло Чочев 3'

Славия:  21 Светослав Вуцов, 83 Христо Попадийн, 23 Емил Виячки, 37 Венцислав Керчев, 4 Людовик Соарес, 71 Кристиян Стоянов, 93 Кемело Нгуена, 33 Галин Иванов, 8 Емил Стоев, 88 Тони Тасев, 9 Ахмед Ахмедов

Треньор: Златомир Загорчич

ЦСКА 1948:  29 Даниел Наумов, 19 Стив Фуртадо, 87 Симеон Петров, 14 Хелитон Джордж, 2 Джонатан Перейра, 18 Ивайло Чочев, 39 Парвиз Умарбаев, 58 Октавио Мантека, 10 Георги Русев, 20 Ангел Бастунов, 17 Енрике Рафаел

Треньор: Любослав Пенев