Отборите на Славия и Локомотив (Пловдив) завършиха 2:2 в дербито

...

Славия и Локо Пд не се победиха в зрелищен мач

Отборите на Славия и Локомотив (Пловдив) приключиха 2:2 в дербито на група " Б " от втората осмица на Първа лига. Двубоят беше предшестван от невиждано шоу на президента на пловдивчани Христо Крушарски.
 Босът на Локо Пд прави шоу преди мача със Славия
Резултатът на стадиона на Славия откри Цветелин Чунчуков в петата минута. Нападателят на " белите " препарира Мартин Луков от границата на наказателното поле. В 35-ата минута Димитър Илиев изравни за 1:1. В 54-ата Елитон разстреля ветерана Георги Петков за 2:1 за гостите. В добавеното време обаче Чунчуков изравни с технично осъществяване.

" Стана прекрасен мач, теренът е доста добър. Вкараха ни безразсъден гол в грая, само че това е футбола. Заслужавахме да си тръгнем с три точки ", разяснява треньорът на Локо Бруно Акрапович.

Колегата му Златомир Загорчич не приказва след мача, защото му прилоша.

Славия - Локомотив (Пд) 2:2

1:0 Чунчуков (4)
1:1 Илиев (35)
1:2 Елитон (54)
2:2 Чунчуков (90+2)

Стартови сформира:

СЛАВИЯ: 1. Петков, 25. Томбак, 15. Станисавлевич, 38. Гамаков, 19. Велковски, 8. Шоколаров, 10. Карабельов, 35. Йомов, 14. Тасевски, 11. Кирилов, 9. Чунчуков

ЛОКО ПД: 71. Луков, 15. Везалов, 6. Езе, 50. Томашевич, 91. Буна, 61. Елитон, 20. Петрович, 7. Цветанов, 10. Умарбаев, 12. Ожболт, 14. Илиев