Отборите на Славия и Левски играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Славия - Левски 0:0, сините с човек по-малко, отмениха гол на домакините

Отборите на Славия и Левски играят при резултат 0:0 в мач от 11-ия кръг на еfbet Лига. " Сините " останаха с човек по-малко в 23-ата минута, когато бе показан пряк червен картон на Асими Фадига.

В 8-ата минута Галин Иванов опита да пробие по десния фланг след положително двойно подаване с Иван Минчев. Все отново топката бе отнета от бранителите на " сините ". На собствен ред гостите нападнаха, а Уелтън изпрати центриране към бялата точка в наказателното поле на Славия, само че там Мартин Георгиев мазета с плонж.

Три минути по-късно Левски извърши първи ъглов удар, само че Светослав Вуцов се оправи без проблеми. В 13-ата минута пък удар от отдалеченост на Иван Минчев бе блокиран от Андриан Краев

В 23-ата минута гостите останаха с човек по-малко на терена. Асими Фадига влезе жестоко в краката на Иван Минчев и бе отсъден директен свободен удар. Малко преди неговото осъществяване обаче главният арбитър Валентин Железов бе привикан на монитра край тъчлинията, с цел да преразгледа нарушението  за евентуален червен картон. Реферът бързо реши, че точно подобен би трябвало да бъде показан на Фадига.