Отборите на Шахтьор Донецк и Базел игрят при резултат 4:1

...

НА ЖИВО: Шахтьор Донецк - Базел 4:1, швейцарците с почетно попадение

Отборите на Шахтьор Донецк и Базел игрят при резултат 4:1 в 1/4-финален дуел от Лига Европа. Резултатът бе открит от някогашния състезател на ЦСКА Жуниор Мораеш във втората, а в 22-ата минута Тайсон удвои. В 75-ата минута Алан Паткрик направи резултата типичен след тъкмо изпълнена дузпа. В 88-ата минута Додо вкара още едно попадение. Във втората минута от добавеното време на срещата Рик ван Волфсфинкел осъществя почетно попадение за швейцарците, с което бе завършен и крайния резултат. Срещата можете да я наблюдавате онлайн в Gong.bg .

Само преди няколко дни украинците отстраниха Волфсбург, откакто го победиха в реванша с 3:0 на осминафиналите, до момента в който Базел се оправи с различен немски отбор - този на Айнтрахт Франкфурт с общ резултат от 4:0.

Победителят от тази среща ще бъде решен в един мач.