Отборите на Севиля и Реал Бетис поднесоха атрактивен подарък на

...

Севиля и Бетис си отбелязаха 8 гола в истински трилър!

Отборите на Севиля и Реал Бетис сервираха атрактивен подарък на своите почитатели.

В конфликта между тях от 18-ия кръг на испанското футболно състезание двата отбора си означиха общо 8 попадения за крайното 3:5.

Срещата мина през куп трагични обрати, като 3 от попаденията за единайсеторките паднаха в границите на единствено 4 игрови минути.

В рамките на първото полувреме двата отбора си бяха разменили по две попадения, като до 13-ата минута всеки от тях към този момент бе разкрил головата си сметка.

Енцо Монтела дебютира с триумф отпред на Севиля, Валенсия отново разочарова (ВИДЕО)

Интересни резултати от осминафиналите за Купата на Краля

Фабиан Руис откри малко след началния съдийски сигнал, а по-късно Бен Йедер върна Севиля в мача с гол за 1:1. " Упражнението " бе повторено, откакто Зухаир Федал вкара за 1:2, преди Симон Кяер да се разпише за 2:2.

Между 63-ата и 65-ата минута гостите усилиха преимуществото си на 2:4, посредством Дурмиси и Леон, само че след 67 минути игра Клемен Ленгле понижи на 3:4.

Севиля връща Сандро Рамирес в Ла Лига
Сандро Рамирес пред завръщане в Примера

Нападателят има сложен интервал в Евертън

Крайното 3:5 оформи Кристиян Тейо, вкарал топката в мрежата в последните мигове на даденото продължение.

Домакините пробваха по всякакъв начин да измъкнат най-малко точката довечера, само че напъните им останаха невъзнаградени. Така те резервират позиция номер 5 в класирането, само че част от кандидатите им за място в Европа към момента не са изиграли мачовете си от настоящия кръг. Бетис се изкачи над средата на таблицата и към този момент е под номер 8.