Отборите на САЩ И Уругвай не успяха да излъчат победител

...

САЩ и Уругвай не успяха да излъчат победител

Отборите на Съединени американски щати И Уругвай не съумяха да излъчат победител в другарската среща между тях, играна на стадион “Буш” в Сейнт Луис. Мачът завърши при резултат 1:1, като и двата гола паднаха през второто полувреме.

Гостите първи взеха преднина в резултата. В 50-ата минута Браян Родригес получи пред наказателното поле, финтира бранител и стреля във вратата за 0:1.

Американците обаче се добраха до равенството в 79-ата минута по чудноват метод. Защитник на Уругвай опита да почисти една топка, само че я прати в тялото на съперников състезател, след което кълбото полетя към Джордан Морис, който от близко с глава вкара за 1:1.

В друга контрола тази нощ Еквадор победи Боливия с 3:0 с голове на Михаел Естрада (49), Жуниор Сомоза (72-дуз) и Гонсало Плата (86). Колумбия и Венецуела пък също не излъчиха победител, като срещата посред им завърши 0:0.

Снимки: ©Getty Images