Отборите на Рубин и Уфа завършиха 1:1 в мач от

...

Рубин забрави какво е победа

Отборите на Рубин и Уфа приключиха 1:1 в мач от 25-ия кръг на съветската Премиер лига. Това беше седми следващ дуел без победа за казанци, които не престават да се смъкват в класирането. Те даже можеха да изгубят, само че попадение на Егор Сорокин в 72-ата минута подели точките.

За Уфа се разписа Ондрей Ванек. Чехът беше прецизен в самия завършек на първото полувреме със своя гол №4 през сезона. Гостите обаче не съумяха да удържат преднината си. В 72-ата минута Сорокин засече с глава центриране от фаул и не остави шансове на Александър Беленов.

«Удовлетворения нет. Нам нужны очки, мы хотим выигрывать и играем вничью дома с «Уфой». Это не есть хорошо»

— «Рубин» Казань (@fcrk) 24 април 2019 година Рубин е на 10-о място в таблицата с 31 точки. В 13 от 25-те си мача досега съставът на Курбан Бердиев е завършвал наедно. Уфа е на 14-а позиция с 22 точки.

В идващия кръг Рубин ще гостува на Спартак (Москва), а Уфа ще семейства на Урал.