Отборите на Реал Мадрид и Селта излизат в мач от

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Селта 1:0

Отборите на Реал Мадрид и Селта излизат в мач от 17-ия кръг на Ла Лига. Двубоят започва в 22:00 часа. Резултатът е 1:0.

Реал откри рано в мача, откакто в 5-ата минута Васкес се разписа, а асистенцията пристигна от Асенсио. Гостите пропуснаха единствено минута по-рано чудесна опция, само че Аспас пропусна.

В 16-ата минута на дуела Лука Модрид имаше чудесна опция да удвои резултата, само че защитник на гостите спря удара му. През първата част чудесно игра Марко Асенсио, само че макар неговите опити да сътвори положителни положения пред вратата на противника, втори гол към момента нямаше.

Отново рискова офанзива от страна на Реал в 43-ата минута разреши на Карвахал да стреля рисково, само че топката мина на сантиметри над напречната греда

Реал Мадрид - Селта 1:0
голмайстор: 1:0 Лукас Васкес (5)

Ето и съставите на двата тима:

Реал Мадрид: Куртоа, Карвахал, Варан, Начо, Менди, Модрич, Каземиро, Кроос, Васкес, Бензема, Асенсио