Отборите на Реал Мадрид и Барселона играят при резултат 2:2

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Барселона 2:2, светкавичен отговор на домакините

Отборите на Реал Мадрид и Барселона играят при резултат 2:2 в мач от 32-ия кръг на Ла Лига. Каталунците взеха задатък още в 6-ата минута с гол на Андреас Кристенсен. Винисиус обаче изравни в 18-ата минута от дузпа. Така първото полувреме приключи при тъждество.

Срещата стартира на високи обороти, първо Винисиус опита изстрел от отдалеченост, който бе блокиран. В 4-ата минута пък Кристенсен шутира към вратата на домакините, само че осъществяването му бе неприятно и топката прелетя високо над вратата.

Две минути по-късно датчанинът се извиси във въздуха, с цел да засече с глава центриране на далечната греда. Ударът на Кристенсен мина около тръгналия напред Лунин и се озова в мрежата на " лос бланкос ".