Отборите на Пирин (Благоевград) и Етър завършиха наравно 1:1 в

...

Пирин и Етър не се победиха в контролна среща

Отборите на Пирин (Благоевград) и Етър приключиха наедно 1:1 в контролна среща, играна въз основата на " орлетата " в Рилци.

През първата част домакините нападнаха по-често и в 14-ата минута след центриране вляво от фаул последва удар до гредата.

В 19-ата минута Цветомир Тодоров от етърци се откъсна отляво в пеналта и бе пресрещнат от бранител, като претендираше за дузпа, само че реферът бе на друго мнение. За Пирин в 24-ата минута, след безредие в наказателното поле, Казуки Такаши стреля едва и Господинов улови без проблеми. 120 секунди по-късно Кольо Станев се откъсна отдясно и центрира, само че бранител мазета.
 Конър Хендерсън към този момент не е футболист на Пирин

Не е поискал да понижи своето възнаграждение

Благоевградчани поведоха в 28-ата минута, когато Александър Дюлгеров центрира отдясно и Станислав Костов с глава прати топката в мрежата за 1:0. 10 минути по-късно Ловре Кнежевич проби отляво и излезе против вратаря, само че стреля до гредата.

В 43-ата минута Господинов ослепително избави два поредни удара на Такаши и Орлин Старокин.

Домакините имаха обстановки и след почивката, когато Господинов на два пъти се намеси сполучливо.

В 70-ата минута обаче Етър изравни. След центриране отляво от фал Николай Бодуров игра с ръка и реферът отсъди дузпа.

От бялата точка Николай Дичев технично вкара за 1:1. 10 минути преди края на постоянното време по-късно " болярите " вкараха кълбото във вратата за повторно, само че имаше сигнал, че преди паса на Мариян Иванов топката е била напуснала полето.
 Пирин (Благоевград) и още 8 клуба издигат Димитър Бербатов за президент на БФС

Предстоящият конгрес е плануван за 18 март

В 86-ата минута след удар на Бенгюзов топката мина по голлинията на Христо Иванов, само че не влезе в мрежата, с което резултатът остана неизменен.