Отборите на Олимпиакос и Бетис направиха 0:0 в двубой от

...

Бетис пропусна страхотна възможност в Гърция

Отборите на Олимпиакос и Бетис направиха 0:0 в дуел от група “F” на Лига Европа. Гостите от Севиля играха с човек повече в последните 20 минути, само че не съумяха да се възползват от преимуществото си.
“Вердибланкос” се завърнаха в Европа след петгодишно неявяване. Срещата беше рецитал за момчетата на Кике Сетиен във връзка с притежанието на топката. Те я владееха в 70 % от времето. Въпреки това на гостите им липсваха ясни хрумвания в последните метри. Най-добрата опция за Бетис през първата част беше пред Лорен в 13-ата минута след подаване на Хоакин. Най-чистата обстановки за домакините пристигна след неточност на Манди. И след почивката Бетис продължи да нападна, само че заплахите още веднъж бяха необичайност. В 73-ата Цимикас получи втори жълт картон за остра игра против Морон. Лига Европа 1 кръг, четвъртък 20 септември  Олимпиакос 0:0краен резулат  Бетис