Отборите на Несебър и Поморие не излъчиха победител в морското

...

Без победител в морското дерби

Отборите на Несебър и Поморие не излъчиха победител в морското дерби на XIX кръг във Втора професионална лига. Съседите си размениха по един гол през двете полувремена и в последна сметка приключиха наедно 1:1.

Георги Петков откри резултата в интерес на гостите в 20-ата минута, откакто се разписа с глава след центриране от корнер. В 65-ата минута Реджеб Халил също се разписа с глава, само че този път след пас отдясно.

С равенството домакините събраха 20 точки в актива си и сега разделят десетото място с отбора на Локомотив (Горна Оряховица). Гостите пък, които пропуснаха добра опция да се приближат до четвъртия ЦСКА 1948, остават на пета позиция с 28 точки на сметката си.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ПРОГРАМАТА НА НЕСЕБЪР ПРОГРАМАТА НА ПОМОРИЕ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ВЪВ ВТОРА ЛИГА
КЛАСИРАНЕТО ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ Снимка: " КотаСпорт " Втора лига 19 кръг, събота 2 март  Несебър 1:1предстои  Поморие