Отборите на Монпелие и Рен завършиха наравно 2:2 в мач

...

Монпелие изпусна Рен

Отборите на Монпелие и Рен приключиха наедно 2:2 в мач от 14-ия кръг на Лига 1. Домакините могат да съжаляват, че не стигнаха до успеха, защото бяха по-активният отбор през целия мач.

Гостите откриха след удар на Хатем бен Арфа в 5-ата минута, като по пътя си топката се отклони при рикошет. В самия завършек на първото полувреме Монпелие изравни, откакто Анди Делор се възползва от избитата в краката му топка от вратаря и я изпрати във вратата за 1:1. В 49-ата минута Анди Делор получи на съвсем празна врата и нямаше по какъв начин да пропусне да вкара за 2:1. Рен обаче съумя да стигне до равенството и това стана от дузпа. Реализира я в 71-ата минута Бенжамен Бурижо за 2:2.

В класирането Монпелие е трети с 26 точки, до момента в който Рен е 13-и със 17.
Лига 1 14 кръг, неделя 25 ноември  Монпелие 2:2краен резулат  Рен