Отборите на Локомотив Пловдив и Хебър завършиха наравно 1:1 в

...

В Банско: Локо Пд и Хебър не се победиха

Отборите на Локомотив Пловдив и Хебър приключиха наедно 1:1 в контролна среща, която се организира в Банско.

И двата гола в срещата паднаха през вторите 45 минути.

Джовани Бариани даде преднина на пловдивчани в 77-мата минута, само че минута преди края на постоянното време Богомил Божуркин изравни от директен свободен удар.

През първото полувреме играта бе равностойна, само че чистите положения за гол съвсем липсваха и подобен закономерно не падна.

Играта се засилва през втората част, като в нейното начало отборът на Локомотив реализира напън.

" Черно-белите " пропуснаха положителни благоприятни условия посредством Джовани Бариани и Петър Андреев, а в 72-рата минута гредата избави Хебър след удар на Димитър Илиев.

В 77-мата минута натискът на Локомотив даде резултат, откакто Джовани вкара от дузпа.

Това даде подтик на Хебър и в последните десетина минути футболистите на Любослав Пенев подложиха на напън противника си.

В 79-ата минута вратарят Кристиан Томов избави резултата от равнене, само че и той нямаше какво да направи в 89-ата минута, когато Божуркин вкара красиво попадение от фаул.
Източник: novsport.com