Отборите на Локомотив Пловдив и Етър откриват 19-ия кръг в

...

Новините преди Локомотив Пловдив - Етър

Отборите на Локомотив Пловдив и Етър откриват 19-ия кръг в efbet Лига. Срещата започва в 17:30 часа, като можете да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA. На уеб страницата Gong.bg ще следим развоя на конфликта минута по минута.

„ Смърфовете “ се похвалиха с ново попълнение през седмицата. Става дума за перуанския национал Паоло Уртадо, който има 38 мача за своята татковина. Играл е на Световното състезание в Русия през 2018 година, има и трето място от шампионата Копа Америка. За последно е играл в турския Коняспор.

Старши треньорът на „ черно-белите “ Александър Тунчев прикани отборът му да задържи равнището си на игра след трагичната победа над първенеца Лудогорец с 3:2 в предишния кръг.

Кристиан Илич се завръща в групата за този мач, откакто изтърпя своето наказване.

Наставникът на „ болярите “ Александър Томаш няма да може да разчита за тази среща на Божидар Кацаров и Мариян Иванов, които са осъдени, до момента в който Даниел Младенов е със спукано ребро и ще се възвръща няколко седмици.

Вратарят Христо Иванов обаче се завръща в състава, откакто изтърпя един мач наказване поради аления картон, получен при тежката загуба с 0:6 от Лудогорец.

От 8 ноември предходната година до момента „ виолетовите “ вкараха единствено 2 гола в 7 турнирни срещи, само че с тях завоюваха 10 точки (2 победи с 1:0 и 4 нулеви ремита). Преди това отборът осъществя 9 попадения в 11 мача, само че с тях взе едвам 2 точки.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `