Отборите на Левски Лукойл и Балкан (Ботевград) ще доиграят прекратения

...

Левски Лукойл и Балкан ще доиграят прекратения мач утре

Отборите на Левски Лукойл и Балкан (Ботевград) ще доиграят прекратения мач №2 от финалната серия на НБЛ на следващия ден.

Бой приключи Левски Лукойл - Балкан

Грозни подиуми в зала " Универсиада "

Двубоят бе пресечен три минути преди края на четвъртата част при резултат 66:59 за домакините, а повода бе провокация от страна на агитката на столичани. Феновете неведнъж хвърляха предмети по аварийна пейка на гостите, зад която се бяха настанили, а в един миг даже пробваха да нахлуят на игрището на зала " Универсиада ", което наложи влизането на жандармерия.

Официалната информация гласи, че мачът ще се доиграе на следващия ден в 18:00 часа. Двата тима ще изиграят 3:01 минути, колкото оставаха преди прекратяването през днешния ден. Условието е, че това ще се случи само пред празни трибуни.

Кметът на Ботевград: Умишлена провокация!