Отборите на Левски и Пирин Благоевград се изправят един срещу

...

НА ЖИВО: Левски - Пирин Благоевград, промени при сините

Отборите на Левски и Пирин Благоевград се изправят един против различен в единствения дуел от неделната стратегия на петия кръг в efbet Лига. Двубоят на стадион „ Виваком Арена – Георги Аспарухов “ започва в 20:00 часа и ще може да го наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата. На уеб страницата ще проследим конфликта минута по минута.

„ Сините “ отложиха предходните си две срещи от шампионата поради уговорките си в евротурнирите. Там отхвърлен беше ПАОК, а в първи мач от третия квалификационен кръг на Лига на конференциите отборът на Станимир Стоилов победи Хамрун Спартанс с 1:0 в Малта. Преди реванша със „ спартанците “ идния четвъртък, на „ сините “ им следва домакинство на Пирин.

Левски потегли със загуба в шампионата - 0:1 от ЦСКА 1948 в Бистрица, а по-късно победи Спартак Варна с 5:0. Пирин от своя страна към момента няма победа. „ Орлетата “ записаха две равенства и две загуби от началото на акцията.

„ Сините “ нямат право на неточности, защото очакванията им през този сезон са да се борят за купата, което минава през наложителна победа през днешния ден. Мъри още веднъж няма да може да разчита на Ивелин Попов. Попето стартира пълноценни тренировки, само че към момента не е подготвен за игра и отпадна от групата за семейството на благоевградчани.

Главен рефер на срещата е Станислав Тодоров.