Отборите на Левски и Берое завършиха при резултат 2:2 в

...

Голово шоу между Левски и Берое

Отборите на Левски и Берое приключиха при резултат 2:2 в конфликта от първия кръг на efbet Лига. Ние от екипа на Sportal.bg симулирахме дуела в Pro Evolution Soccer.

Срещата на " Герена " стартира чудесно за домакините и още в 10-ата минута Станислав Иванов откри резултата. В 38-ата минута халфът на гостите Александър Цветков изравни. Това бе и последната забавна обстановка за първата част.

Второто полувреме още веднъж стартира добре за състава на Георги Тодоров. Паулиньо се разписа за 2:1 в 50-ата минута. В края обаче Ибрахима Конте изравни и донесе точката на Берое.
 Тестът " Берое " ще покаже моментното положение на Левски Реалният дуел от шампионата е през днешния ден от 20:00 часа на стадион " Георги Аспарухов ". efbet Лига 1 кръг, понеделник 10 август  Левски 20:00предстои  Берое