Отборите на Куинс Парк Рейнджърс и Барнзли изиграха зрелищен двубой,

...

КПР запази върха в Чемпиъншип след голово шоу срещу Барнзли

Отборите на Куинс Парк Рейнджърс и Барнзли изиграха зрелищен дуел, само че не съумяха да се победят. Срещата от четвъртия кръг на Чемпиъншип двата отбора приключиха наедно при резултат 2:2.

Двата състава си разделиха по едно мощно полувреме, като първото беше за гостите, които поведоха с два гола посредством Доминик Фрейзър в 14-ата и Коули Уудроу в 27-ата минута.

През втората част картината се обърна и лондончани бяха тези, които означиха две попадения, като по този метод взеха точка през днешния ден. Двата гола паднаха в последната част на дуела, като Илиас Чейър понижи в 76-ата, а Чарли Остин изравни в добавеното време.

По този метод КПР остава водач в дивизията с 8 точки и единствено с една повече от няколко отбора, които са и с мач по-малко. Барнзли са 10-и 5 пункта.