Отборите на "Кариана" и "Струмска слава" завършиха наравно 2:2 в

...

Лионел Матадос наказа бившите си съотборници от Кариана в контролата със Струмска слава

Отборите на "Кариана " и "Струмска популярност " приключиха наедно 2:2 в контролна среща играна в Радомир. Карианци позволиха равнене в последната минута на мача, наказа ги някогашният им съотборник Лионел Матадос. Двубоят стартира чудесно за гостите, които поведоха в резултата още в 10-та мин. посредством Цветомир Тодоров и асистенция на Георги Чакъров. До почивката Реджеб Халил и Ангел Бастунов изпуснаха да удвоят останали сами против вратаря.
В 60-та мин. Халил въпреки всичко откри пътя към мрежата, откакто бе изведен от Мартин Николов. Отново Халил, Георги Търтов и Ивелин Илиев-Шакири изпуснаха да се разпишат от преференциални обстановки. Домакините също сътвориха няколко рискови положения пред вратата на Петър Начев и в 78-та мин. Борислав Николов засече с глава центриране от дясно и понижи. Малко преди да прозвучи последният съдийски сигнал Лионел Матадос се възползва от неточност в защитата на гостите и оформи крайния резултат.
За двата тима това бе последната контролна среща преди старта на новия сезон. В първия кръг на шампионата във Втора лига "Кариана " чака в Ерден "Монтана ", а "Струмска популярност " гостува на столичния "Септември ". Двубоите са на 20 юли, събота, от 18:30 часа.

"Кариана ": Петър Начев, Георги Търтов, Стоян Предев, Николай Дичев, Мартин Николов, Симеон Русев, Ангел Бастунов, Георги Чакъров, Реджеб Халил, Цветомир Тодоров, Евгени Игнатов-кап. (Ангел Цолов, Георги Илиев, Владимир Мичев, Ивелин Илиев, Християн Илиев). Треньор: Веселин Великов.
Източник: bulnews.bg