Отборите на Жирона и Атлетико (Мадрид) не излъчиха победител в

...

Жирона и Атлетико оставиха интригата в Купата на Краля за реванша

Отборите на Жирона и Атлетико (Мадрид) не излъчиха победител в тазвечершния първи осминафинален дуел за Купата на Краля. Те приключиха при еднакъв резултат 1:1. Така четвъртфиналистът в шампионата ще бъде решен в реванша на " Уанда Метрополитано ".

Резултатът беше открит от " дюшекчиите " още в деветата минута, когато Антоан Гризман се оказа най-бърз в наказателното поле, доближи до прекрасен пас от негов съотборник и приключи по много хубав метод офанзивата, изпращайки топката в горния десен ъгъл за 1:0.

Снимка 399276
Източник:

В 34-ата минута обаче, Антони Колон от състава на домакините изравни. Той се възползва от положително подаване, ориентирано към него, пое си хубаво топката и незабавно шутира от границата на наказателното поле за 1:1.

През второто полувреме, гостите от Мадрид пробваха да наложат напън върху своя противник, който да даде резултат, само че това по този начин и не се случи и интригата е оставена за реванша в шампионата, когато Атлети ще бъде хазаин.