Отборите на Интер (Запрешич) и Осиек сътвориха страхотно голово шоу

...

Боби Цонев не игра в голово шоу на Интер и Осиек

Отборите на Интер (Запрешич) и Осиек сътвориха ужасно голово шоу в конфликта между тях от 12-ия кръг на шампионата на Хърватия. Срещата приключи при резултат 3:3, като домакините могат повече да съжаляват, че не взеха успеха. Българинът Борислав Цонев не се появи в игра за Интер.

Осиек пръв взе преднина в мача с гол от дузпа на Мирко Марич, само че по-късно стартира рецитал на Сердер Середов, който направи хеттрик с попадения в 32-ата 43-ата и 63-ата минута.

В 72-ата минута гостите върнаха интригата с прецизен изстрел на Дмитро Лопа, а в добавеното време на срещата Йосип Сполянич тотално скапе насладата на домакините, оформяйки крайното 3:3.

Така Интер остава на дъното на класирането с 8 точки в актива си. Осиек пък заема 4-ото място с 20 точки. Водач е Динамо (Загреб) с 25 точки.