Отборите на "Хайдут" от бойчиновското село Ерден и "Расово", направиха

...

Хайдут и Расово спретнаха голово шоу без победител на старта на шампионата

Отборите на "Хайдут " от бойчиновското село Ерден и "Расово ", направиха същински голов театър за публиката в Ерден. В първият кръг от монтанската четвърта дивизия домакините дръпнаха с два бързи гола на Кирил Володиев и Георги Замфиров. Преди почивката обаче гостите от Расово върнаха попадение посредством Емилиян Тодоров, а след почивката направиха и цялостен поврат с два гола на Цветомир Георгиев.
Треньорът на "ерденци " Красимир Софрониев направи няколко смени, които освежиха домакините, положително включване направи Илиян Николов. Червен картон за "зелените " си изкара Кирил Володиев за спречкване със съдията.
Все отново "Хайдут " стигна до равенството 3:3 с гол на Любомир Благоев за наслада на последователите на футбола в Ерден.
В останалите срещи от групата: "Шурданица " (Георги Дамяново) - "Селяк " (Стубел) 3:0, "Пъстренец " (Долно Белотинци) - "Пъстрина 2012 " (Николово) 0:2, "Син Стрел " (Крапчене) - "Ботев 1930 " (Кобиляк) 2:1, "Вършец " – "Миньор-Кипровец " (Чипровци) 2:5
Източник: bulnews.bg