Отборите на Фиорентина и Верона завършиха наравно 1:1 на “Артемио

...

Фиорентина открадна точка от Верона в 96-ата минута

Отборите на Фиорентина и Верона приключиха наедно 1:1 на “Артемио Франки” в дуел от 32-ия кръг на Серия “А”.

“Мастифите” излязоха напред в резултата в 18-ата минута, когато Давиде Фараоне се разписа с акробатичен удар, възползвайки се от центриране на Софиян Амрабат. В края на мача съдията даде петминутно добавено време и когато то изтече, той даде късмет на домакините да провеждат последна офанзива. Федерико Киеза пусна добър пас в наказателното поле, а Патрик Кутроне изпревари противниковия вратар за топката, като я прати в мрежата му за крайното 1:1.
YES PATRICK.
A late Cutrone equaliser to rescue a point for us #ForzaViola. #FiorentinaVerona pic.twitter.com/qQdMpN1Rjf
— ACF Fiorentina English (@ACFFiorentinaEN) July 12, 2020 Така Верона резервира деветата си позиция в класирането с 44 точки, до момента в който Фиорентина е 13-и с актив от 36 пункта. Серия А 32 кръг, неделя 12 юли  Фиорентина 1:190 минута  Верона