Отборите на Еспаньол и Лудогорец играят при резултат 2:0 в

...

НА ЖИВО: Ужас за Лудогорец в Испания

Отборите на Еспаньол и Лудогорец играят при резултат 2:0 в дуела между тях от 4-ия кръг от груповата фаза на Лига Европа. Още в 4-ата минута Оскар Мелендо съумя да се разпише с техничен удар в десния ъгъл на вратата. В 12-ата минута "орлите " останаха с човек по-малко, откакто Рафаел Форстър бе изпъден с пряк червен картон след задържане на състезател на "папагалчетата ". Домакините удвоиха актива си след 18 минути игра, когато Луис Лопес порази след корнер българската врата. Българският тим остана с човек по-малко след 34 минути игра, когато Яцек Горалски спря удар на Варгас в наказателното поле. Съдията Летесие му сподели втори жълт картон и го изгони, а домакините получиха дузпа. Така резултатът стана 3:0 в 36-ата минута, откакто Матиас Варгас бе прецизен.

Проследете развиването на мача минута по минута в нашата секция Livescore! Двубоят започва тъкмо в 22,00 часа.

Преди мачовете от група H през днешния ден, Лудогорец заема второто място във краткотрайното класиране с актив от шест точки след триумфите си над ЦСКА Москва и Ференцварош. Лидер е Еспаньол с точка повече. Руският гранд е без нито една извоювана точка в битката и възможностите му за класиране в идната фаза са съвсем илюзорни.

ЕСПАНЬОЛ – ЛУДОГОРЕЦ 3:0

1:0 Мелендо 4'

2:0 Луис Лопес 18'

3:0 Матиас Варгас 36'

Стадион: „ Корнея Ел Прат”, Барселона

Съдия: Франсоа Летесие (Франция)

Стартовите сформира на двата тима:

Еспаньол: Диего Лопес, Лопес, Мелендо, Вия, Корчия, Еспиноса, Варгас, Гранеро, Калеро, Лозано, Кампусано

Резерви: Прието, Педроса, Лей Ву, Ферейра, Дардер, Давид Лопес, Гомес

Треньор: Пабло Мачин

Лудогорец: Илиев – Сисиньо, Недялков, Терзиев, Форстър – Горалски, Баджи – Марселиньо, Вандерсон, Лукоки – Кешеру.