Отборите на Елче и Осасуна завършиха наравно 2:2 на Мартинес

...

Елче и Осасуна отново останаха без победа в Ла Лига

Отборите на Елче и Осасуна приключиха наедно 2:2 на " Мартинес Валеро " в дуел от 15-ия кръг на Ла Лига. Така и двата отбора нямат победа в последните си седем турнирни мача.

Гостите на два пъти поведоха в резултата, само че не съумяха да задържат преднината си. В 10-ата минута Рубен Гарсия се разписа след пас на Джонатан Кайери. В 46-ата Фидел съумя да изравни след удар от близко. В 64-ата наварците проведоха чудесна контраофанзива, която беше приключена с гол на Дарко Брашанац. Крайното 2:2 оформи появилият се малко по-рано на терена Гуидо Карийо в 78-ата минута, когато се възползва от груба неточност в противниковата отбрана.

FINAL
— C. A. OSASUNA (@CAOsasuna)
Елче е 15-и в класирането с 15 точки в актива си, а Осасуна е на предпоследната 19-а позиция с 12 извоювани пункта.
Ла Лига 15 кръг, вторник 22 декември  Елче 2:2краен резулат  Осасуна