Отборите на ЧФР Клуж и Селтик завършиха наравно 1:1 в

...

Клуж и Селтик оставиха интригата за реванша

Отборите на ЧФР Клуж и Селтик приключиха наедно 1:1 в първа среща от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Точен за домакините от Румъния беше Марио Рондон (28’), а за гостите се разписа Джеймс Форест (37’).

Клуж излезе напред в резултата в 28-ата минута, когато Чиприан Деак изведе по превъзходен метод Рондон, чийто удар мина около краката на вратаря и по този начин топката се озова в мрежата. Още в 37-ата минута обаче шотландците изравниха посредством Форест, откакто с добре ориентираният му изстрел по земя топката се удари в гредата, а по-късно мина и през голлинията.
The Bhoys take a crucial away goal back to Paradise for the #CLUCEL return leg - come on the Hoops! #UCL pic.twitter.com/6L7yV3dFNU
— Celtic Football Club (@CelticFC) August 7, 2019 Равенството се резервира до края на мача и по този начин всичко в този конфликт ще се реши след седмица, когато Селтик приема Клуж в Глазгоу. Шампионска Лига 3 кръг, сряда 7 август  ЧФР Клуж 1:1краен резулат  Селтик