Отборите на Ботев (Пловдив) и Шахтьор Донецк играят при 1:2

...

Ботев Пд - Шахтьор Донецк 1:2, гледайте мача на живо

Отборите на Ботев (Пловдив) и Шахтьор Донецк играят при 1:2 в последната контрола на " канарчетата " по време на лагера в Турция. Първото попадение бе дело на Тотовитски в 34-ата минута. Три минути по-късно нападателят вкара втори гол.

Двубоят стартира в 10:00 часа българско време на терените на комплекс " Регнум " в Белек. С мача против тим №13 в ранглистата на УЕФА " канарчетата " ще приключат подготвителния си лагер в Анталия. До момента " жълто-черните " записаха две равенства и две загуби.

Грандът от Украйна държи самодейността, а " канарчетата " разчитат най-вече на контраофанзива. В 20-ата минута Антонио Вутов излезе самичък против вратаря, само че стреля едва и за стража Рубин не представляваше никакъв проблем да улови.

В 34-ата минута " жълто-черните " се пропукаха. Тотовитски бе изведен самичък против вратаря Кайзер и провря топката за 0:1.

Три минути по-късно нападателят се възползва от центриране отдясно и на празна врата опъна мрежата - 0:2!

В края на първата част Шахтьор се смили над Ботев като състезател на отбора подходи лековато и направи сериозен пропуск пред вратата на българите.

БОТЕВ ПД - ШАХТЬОР ДОНЕЦК 1:2

0:1 Тотовитски 34
0:2 Тотовитски 37

БОТЕВ ПД: 22. Кайзер, 28. Филипов, 2. Марин, 3. Пиргов, 5. Димитров, 8. Неделев, 9. Карачанаков, 16. Шопов, 17. Балтанов, 26. Апостолов, 39. Вутов

ШАХТЬОР: 68. Рубин, 2. Бутко, 18. Чоботенко, 20. Бондар, 22. Матвиенко, 27. Майкон, 17. Малишев, 11. Марлос, 29. Тотовитски, 19. Соломон, 8. Кайоде
Източник: dnesplus.bg