Отборите на Ботев (Пловдив) и Хебър (Пазарджик) не си отбелязаха

...

Ботев и Хебър не се победиха в контрола

Отборите на Ботев (Пловдив) и Хебър (Пазарджик) не си означиха голове и приключиха при тъждество 0:0 в другарски мач, игран въз основата в Коматево. Наставникът на " жълто-черните " Николай Киров употребява спаринга, с цел да даде игрово време на футболистите, които имат по-малко записани минути от началото на сезона, както и да види в деяние огромна част от юношите от отбора до 19 години.

Срещата предложи малко забавни обстановки пред двете порти, като най-близо до попадение на два пъти бе Дуде Ндонгала, който уцели по един път гредата в двете полувремена. Почти всички съществени играчи на " канарчетата " организираха подготвително занятие и не участваха в контролата с третодивизионния отбор от Пазарджик.

Състав на Ботев : Милко Баданов (Християн Славков), Атанас Янков, Радослав Терзиев (Васил Пунарджиев), Тодор Петков, Габриел Земярски, Серкан Юсеин (Благовест Данчев), Радослав Апостолов, Станислав Шопов (Емил Колев), Кристиан Добрев (Иван Василев), Милко Георгиев, Дуде Ндонгала.

Снимка : Официален уебсайт на Ботев (Пловдив)