Отборите на Бордо и Нант завършиха наравно 1:1 в мача

...

Джонатан Кафу влезе като резерва при равенство на Бордо

Отборите на Бордо и Нант приключиха наедно 1:1 в мача между тях от деветия кръг на Лига 1. Бившият футболист на Лудогорец Джонатан Кафу се появи като запаса в средата на втората част, само че не съумя да помогне за спечелването на срещата.

Гостите откриха резултата малко преди почивката, когато след едно центриране отляво последва рикошет, при който Прежюс Накулма се озова на стрелкова позиция и прокара топката зад голлинията. В самото начало на втората част обаче Малком изравни. Бразилецът получи топката по десния фланг и навлезе към наказателното поле, с цел да изравни с диагонален удар.

При това състояние Нант се изкачи на четвърта позиция с актив от 17 точки. Играчите на Клаудио Раниери са на осем от водача Пари Сен Жермен. Бордо от своя страна е с една по-малко на седмо място. Лига 1 9 кръг, неделя 15 октомври  Бордо 1:1краен резулат  Нант