Отборът на Ювентус стигна до равенството срещу госта си Аталанта,

...

Манджукич секна устрема на Аталанта

Отборът на Ювентус стигна до равенството против госта си Аталанта, в срещата сред двата състава от предпоследния кръг на конкуренцията в Серия " А ".
 Алегри на прощаване с Ювентус: Оставям тим с голям капацитет

" Тези последни 5 години бяха страхотни, би трябвало да се гордеем с това "

Тимът от Бергамо водеше в резултата през преобладаващата част от срещата, само че малко преди края Манджукич вкара за оказалото се и извънредно 1:1.
 Снимка 424095
Източник:

Резултатът бе открит от Иличич след 33 минути игра, като това бе и единственото попадение за началните 45 минути на мача.

Грандът от Торино се задейства през второто полувреме.
 Снимка 424094
Източник:

Атаките на първенците ставаха все по-опасни и бе единствено въпрос на време когато отлично проведената отбрана на съперника ще се пропука.
 Снимка 424093
Източник:

Това се случи тъкмо 10 минути преди последния сигнал, когато Марио Манджукич завоюва точката за отбора си, който още преди няколко кръга бе провъзгласен за нов-стар номер едно на Италия.