Отборът на Виляреал завърши наравно с този на Спортинг (Лисабон)

...

Виляреал се спаси срещу Спортинг преди края, домакините громят в ранните мачове от Лига Европа

Отборът на Виляреал приключи наедно с този на Спортинг (Лисабон) във втората среща сред двата отбора от 1/16-финалната фаза на шампионата Лига Европа.

Двата отбора не се победиха, приключвайки разногласието между тях при резултат 1:1.

Бруно Фернандеш откри резултата в даденото продължение на първата част и напрегна неимоверно състезателите и спортно-техническото управление на противника на скамейката на " жълтата подводница ".

Десет минути преди края на мача обаче Пабло Форналс вкара за 1:1, внасяйки утешение в редиците на испанския отбор.

Така след 1:0 в първия мач, Виляреал е съставът, който продължава напред в шампионата.
 Снимка 406652
Източник:

В самия завършек на мача домакините можеха да стигнат до нов гол, само че при удар от междинна отдалеченост топката мина на сантиметри от вратата на противника.

Така Виляреал продължава напред в Лига Европа, както го сториха още няколко тима, играли срещите си по същото време.