Отборът на Виляреал допусна неприятно поражение на собствен терен от

...

Два гола в продължението потопиха Жълтата подводница, Валенсия с комфортна преднина за реванша

Отборът на Виляреал позволи неприятно проваляне на личен терен от различен испански състав - този на Валенсия в 1/4-финална борба от шампионата Лига Европа.

Домакините водеха в резултата, само че разрешиха цялостен поврат в самия завършек на срещата.

До началото на продължението в мача резултатът бе еднакъв, само че в добавеното време гостите вкараха цели два гола, оформяйки крайното 1:3.

В 6-ата минута на мача " прилепите " получиха право да изпълнят дузпа. Зад топката застана щатният голмайстор на отбора от бялата точка Дани Парехо. Този път обаче той пропусна да се разпише.
 Снимка 391838
Източник:

При добавката обаче Гонсало Гедеш въпреки всичко прати топката в мрежата за 0:1.

След тъкмо половин час игра Санти Касорла бе в прегръдките на щастливите си съотборници. Ветеранът в редиците на домакините беше прецизен за 1:1, връщайки състава си в дуела.
 Снимка 417648
Източник:

През второто полувреме надлъгването сред двете единайсеторки в средата на терена продължаваше с всяка минала минута.

До приключването на постоянното време нови голове не бяха маркирани. Последва обаче даденото от съдията продължение, в което не един, а цели два пъти стражът на домакините трябваше да вади топката от своята мрежа.
 Снимка 417647
Източник:

Точен за 1:2 в 91-ата минута беше Даниел Вас, а още 120 секунди по-късно Гедеш вкара за повторно в мача, оформяйки крайното 1:3.

Така преди реванша на " Местая " " прилепите " разполагат с две попадения задатък.