Отборът на Вихрен (Сандански) победи с 1:0 Кюстендил в среща

...

Вихрен се върна към победите, удари Кюстендил у дома

Отборът на Вихрен (Сандански) победи с 1:0 Кюстендил в среща от 7-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе и първа загуба за Кюстендил надалеч от вкъщи, при четвъртото посещение за сезона. Срещата умерено може да бъде избрана за дерби, защото играха вторият против третия в групата. Домакините можеха да поведат още през първото полувреме, само че удариха две греди посредством Милен Златков и Пейчев. Тази на Златков бе непосредствено от ъглов удар.

Единственото попадение в срещата означи влезлият като запаса младеж Йордан Харизанов през второто полувреме. Малко по-късно той можеше да вкара и втори гол, само че се засуети в наказателното поле. Минута преди края Мартин Газиев със страховит удар от фаул можеше да изравни, само че Ферди Мюмюнов сподели страховит инстикт и избави. След края на срещата и щаба, и футболистите на гостите сграбчиха рефера Димитър Димитров. Те имаха искания, че макар назначените три минути в допълнение време се играло на половина. Югозападна Трета лига 7 кръг, събота 15 септември  Вихрен (Сандански) 1:0краен резулат  Германея (Сапарева баня)