Отборът на Валядолид бе много близо до победата при визитата

...

Валядолид открадна точка при визитата си на Леванте

Отборът на Валядолид бе доста покрай успеха при визитата си на Леванте в първи мач от 20-ия кръг на Примера дивисион. Домакините бяха посочени за любимец преди срещата, само че стихнаха до точката едвам седем минути преди края на срещата. В последна сметка мачът приключи при тъждество 2:2.

След безинтересно и равностойно първо полувреме, разумно двата отбора се отдръпнаха на отмора при 0:0.

Резултатът бе открит малко след час игра, когато домакините излязоха напред. Даниел Гомес бе прецизен след асистенция на Хорхе де Фрутос.

След попадението в своята врата, гостите реагираха като ужилени и единствено в границите на пет минути, съумяха да създадат цялостен поврат. Първо Рубен Алкараз изравни, а малко по-късно Оскар Плано направи 2:1 в интерес на Валядолид.

Крайния резултат 2:2 бе завършен от Роджър седем минути преди последни съдийски сигнал.

Във краткотрайното класиране за момента Леванте заема десетото място, само че може да се свлече с няколко позиции надолу според от останалите резултати в кръга. Реал валядолид пък е 15-ти.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `