Отборът на Валенсия зареди второ поредно реми в испанската Ла

...

Валенсия нареди второ реми

Отборът на Валенсия зареди второ следващо реми в испанската Ла Лига. В мача от 35-ия кръг „ прилепите “ на своя „ Местая “ направиха 0:0.

Така откакто си поделиха по точка Валенсия е четвърти с 67, а Ейбар е 12-и с 44.

Първото полувреме мина без доста рискови положения и пред двете порти. В 12-ата минута домакините проведоха първата по-интересна офанзива. Шанс да стреля се разкри пред Родриго, който бе направи независим пробив, само че прати топката около вратата.

В 38-ата минута Ейбар получи право да извърши фаул. Педро Леон извърши, като прати топката към горния ляв ъгъл. Вратарят обаче плонжира и мазета.

източник: БГНЕС

След почивката Родриго стигна до една топка в наказателното поле и откакто точно овладя, нанесе удар по земя, който обаче бе отразен.

Симоне Дзадза осъществя в 70-ата минута, само че попадението не бе зачетено поради маркирана засада.

Така до края на мача двата отбора бяха заключили вратите си и срещата приключи при нулево реми.