Отборът на ЦСКА U17, воден от Добримир Митов, оглави класирането

...

И Левски-Раковски не успя да спре ЦСКА

Отборът на ЦСКА U17, воден от Добримир Митов, оглави класирането в Елитната юношеска група след победа над Левски-Раковски с 4:0 в отсрочен мач от IV кръг. "Армейците " не престават да са непобедени и имат актив от 19 точки след 6 победи и едно тъждество в шампионата.

"Червените " владееха самодейността в дуела, който се игра на стадион "Раковски ", от първия до последния съдийски сигнал. В 22-та минута Асен Дончев беше съборен в наказателното поле и завоюва дузпа, която обаче пропусна да осъществя. 3 минути по-късно той се реваншира и асистира на Огнян Николов за първия гоя мача.

В 30-та минута Християн Петров се разписа за 2:0, а в 37-та Асен Дончев направи резултата типичен. Отново той вкара прословут гол с удар отвън наказателното поле в 49-та минута. До края на срещата алените пропуснаха още няколко блестящи благоприятни условия да усилят преднината си, само че до нови попадения не се стигна и по този начин ЦСКА завоюва визитата си на Левски-Раковски с 4:0.

В идващия си мач водачите гостуват на Славия. Срещата е в неделя (1 октомври) от 10:30 часа.