Отборът на ЦСКА-София надви Левски с 4:1 в мач от

...

ЦСКА-София премаза Левски при U19

Отборът на ЦСКА-София надделя Левски с 4:1 в мач от XX-ия кръг на Елитната група до 19 години. Срещата сред двете младежки обединения се игра въз основата в Панчарево.

“Червените” откриха резултата в 25-ата минута с хубав гол на Митко Митков, а 10 по-късно Радослав Илиев удвои преднината на ЦСКА-София. Футболистите на Ивайло Станев пропуснаха още доста положителни благоприятни условия през първата част.

В 59-ата минута “сините” върнаха едно попадение посредством Ремзи Неджип, а в 66-ата Борислав Будинов означи трети гол за “червените”. В добавеното време Огнян Николов заби още един гол във вратата на Левски и оформи крайното 4:1.

СНИМКА: Официален уебсайт на ЦСКА-София
Елитна група до 19 година 10 кръг, неделя 15 октомври  ЦСКА 3:0краен резулат  Монтана