Отборът на ЦСКА-София надигра чешкия Прибрам с 3:0 във втората

...

ЦСКА с убедителна победа над чехи в Австрия

Отборът на ЦСКА-София надигра чешкия Прибрам с 3:0 във втората си лятна инспекция и първа на австрийска територия.
„ Червените “ започнаха мощно срещата и откриха посредством Али Соу в 11-та минута. В края на първата част Рафаел Енрике повиши на 2:0.
На почивката старши треньорът на „ армейците “ Добромир Митов направи 10 промени в стартовия състав, като единствено едно от новите попълнения в редиците на столичани Греъм Кери остана на терена и през второто полувреме.
В игра се появиха новият бразилски пазач Бусато, Жеферсон, Бодуров, Чорбаджийски, Пинто, Антов, Уот, Митков, Евандро и Фабрини.
Именно италианецът се разписа за крайното 3:0 в 79-та минута, отбелязвайки своя дебютен гол с алената фланелка.
Това бе втора поредна победа в контролите за ЦСКА след класическия триумф и над Локомотив (Горна Оряховица) в Тетевен.
Следващата инспекция на „ армейците “ е на 27 юни от 19:00 часа българско време, а противник на Митов и компания е унгарският Ференцварош.
Източник: actualno.com