Отборът на ЦСКА прекъсна серията от шест мача без победа

...

ЦСКА се завърна на победния път |

Отборът на ЦСКА прекъсна серията от шест мача без победа в Първа лига, откакто победи с 1:0 Царско село в дуел от 11-ия кръг, който се изигра на " Българска войска ".

Успехът не пристигна по никакъв начин елементарно. Първите 45 минути приключиха без маркирано попадение, а ЦСКА получи тежък удар, откакто капитанът Петър Занев напусна наложително игра заради травма.

През втората част краткотрайният треньор на домакините Даниел Моралес извърши някои промени, които дадоха резултат.

След пробив в 90-ата минута Али Соу насочи топката пред вратата, където Юнус Санкаре я засече в мрежата на " царете ".

С триумфа ЦСКА събра 18 точки и върви пети във краткотрайното класиране, а водач е Лукомотив Пловдив с 23. Царско село е 8-и с 13.

Черно море - ЦСКА 1948 1:2 (1:1)
голмайстори: 1:0 Матиа Курьор 21, 1:1 Галин Иванов 29, 1:2 Мартин Камбуров-дузпа 63

Локомотив Пловдив - Монтана 2:2 (2:2)
голмайстори: 1:0 Димитър Илиев 6, 1:1 Тони Тасев 25, 1:2 Лукас Масоеро 32-автогол, 2:2 Бирсент Карагерен 33
Източник: offnews.bg