Отборът на ЦСКА победи Монтана като гостхс 2:0 и се

...

ЦСКА преодоля Монтана и е на 1/8-финал

ЦСКА загря за Монтана и Левски с
Отборът на ЦСКА победи Монтана като гостхс 2:0 и се класира за 1/8-финалите в шампионата за Купата на България.

И двата гола на стадион " Огоста " бяха осъществени през второто полувреме. В 52-та минута Евандро откри резултата с глава, откакто засече центриране от корнер на Станислав Манолев.

Във втората минута на добавеното време на мача Али Соу бе изведен с пас по земя от влезлия като запаса Валентин Антов и с изстрел от отдалеченост оформи втората поредна победа на " алените " с 2:0 след триумфа над Ботев Враца в дуел от Първа лига.

На ЦСКА следва мач против Левски в събота на националния стадион " Васил Левски ", който ще реши ориста на първото място във краткотрайното класиране, което двата отбора разделят с еднакъв актив сега.
Източник: offnews.bg