Отборът на ЦСКА изравни на Базел и двата отбора играят

...

НА ЖИВО: Пълен обрат за ЦСКА срещу Базел!

Отборът на ЦСКА изравни на Базел и двата тима играят при резултат 1 :2 в решителен плейофен мач за влизане в групите на Лига Европа. Точен за швейцарците бе Артур Кабрал от дузпа в 54-ата минута. Тиаго Родригес изравни резултата в 72-ата минута за българския тим. Португалецът вкара втори гол във вратата на швейцарците в 89-ата минута.

Стамен Белчев подрежда "червените " в скица 4-2-3-1 за визитата в Швейцария. На вратата застава Густаво Бусато, като квартетът пред него е построен от Брадли Мазику, Юрген Матей, Валентин Антов и Пламен Гълъбов. Амос Юга и Жеферсон ще са пред отбраната, а Санкаре, Кейта и Йомов ще подкрепят Али Соу за вкарването на головете от българския отбор.

Чириако Сфорца подрежда Базел в скица 4-4-2, като на върха на нападението е Рики ван Волфсвинкел, а сътрудник ще му бъде бразилецът Артур Кабрал. Джордже Николич ще брани вратата на домакините в мача.