Отборът на ЦСКА играе контрола със Струмска популярност въз основата на "червените " в Панчарево.

Резултатът е 2:3. Струмска популярност води.

Хеан Бланко се разписа в 6-ата минута от дузпа за "червените ".

Георги Каранейчев изравни за Струмска популярност в 35-ата минута.

Кристиян Тасев осъществя за гостите в 52-ата минута за 2:1 и повиши на 3:1 две минути по-късно - в 54-ата.

В 67-ата минута Роланд Алберг понижи за ЦСКА за 2:3.

Сблъсъкът ЦСКА - Струмска популярност в СНИМКИ

Гледайте дуела онлайн тук:

Двубоят започва с няколко минути забавяне.

Начало на мача

3' Струмска популярност провежда офанзива, която приключа с топка в ръцете на Китанов.

5' Дузпа за ЦСКА за нарушаване против Роланд Алберг.

6' Гол за ЦСКА! Хеан Бланко бе прецизен от бялата точка за 1:0 за ЦСКА!

11' Тиаго Родригес опита да изведе съотборник в предни позиции за ЦСКА, само че пасът му бе неакуратен.

15' Центриране на Димитър Петков в офанзива за Струмска популярност, само че стражът на ЦСКА Георги Китанов улови топката.

18' Нарушение на Хеан Бланко фронтално против вратата на ЦСКА. Петков центрира, само че още веднъж не се стигна до нещо по-опасно в наказателното поле на "червените ".

20' Раул Лое напредна по левия фланг на офанзивата на ЦСКА и центрира рисково в наказателното поле на Струмска популярност, само че Хеан Бланко не съумя да засече добре.

22' Роланд Алберг опита да откри свободен съотборник в предни позиции за "червените ", само че несполучливо.

28' Домакините пробваха да изведат Хеан Бланко в добра позиция, само че отбраната на Струмска популярност се оправи.

35' Гол за Струмска популярност! Георги Каранейчев изравни за 1:1 откакто с прекрасен удар трансферира Китанов!

43' Нова офанзива на Струмска популярност внесе напрежение в наказателното поле на "червените ", само че резултатът остава 1:1.

44' Атака за ЦСКА и следва корнер за "червените ". След осъществяването, нищо рисково пред вратата на гостите.

Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

48' Атака за ЦСКА приключва с удар над вратата на противника. "Червените " започнаха по-активно второто полувреме.

51' Гостите пробваха да провеждат нахлуване, само че отбраната на ЦСКА се оправи надалеч пред наказателното поле.

52' Гол за Струмска популярност! Кристиян Тасев получи отличен пас в наказателното поле на "червените " и с глава повиши на 2:1 за Струмска популярност!

54' Гол за Струмска популярност! Гостите поведоха с 3:1 след ново попадение на Кристиян Тасев!

59' Атака за ЦСКА, която завършва с топка в ръцете на вратаря на Струмска популярност Радослав Костадинов.

67' Гол за ЦСКА! Роланд Алберг приключи добра акция и с прекрасен удар понижи за 2:3!

69' Атака за Струмска популярност, при която Тасев не съумя да изведе съотборник в предни позиции.

80' Корнер за "червените ", който не докара до нищо рисково пред вратата на Струмска популярност.

82' Атака за ЦСКА, която завършва откакто стражът на гостите улови топката.

87' "Червените " са по-активни в последните минути, като пробваха ново нахлуване, само че без да се стигне до попадение.