Отборът на ЦСКА 1948 завърши наравно 1:1 с втородивизионния Добруджа

...

ЦСКА 1948 и Добруджа завършиха 1:1 в контрола в Несебър

Отборът на ЦСКА 1948 приключи наедно 1:1 с втородивизионния Добруджа в контролна среща, която се игра в Несебър.

Проверката край морския бряг бе първа за " алените " от началото на зимната подготовка.

Първото полувреме мина напълно под контрола на “червените ”, които владееха по-често топката, само че до гол по този начин и не се стигна.

Резултатът в срещата бе открит в 62-та минута от Антонио Вутов, който се разписа с удар с воле.

Добруджа изравни четвърт час преди края, когато прецизен за добричлии бе Преслав Йорданов.

След дълго неявяване в игра за ЦСКА се завърна Джонатан, който влезе като промяна. Последният мач на бразилеца беше в дуела от шампионата за Купата на България против Арда, извоюван с 1:0 на 5 април предходната година.