Отборът на ЦСКА 1948 завърши 0:0 срещу Вихрен (Сандански) в

...

Червени празненства! ЦСКА 1948 завърши сезона без загуба в Трета лига

Отборът на ЦСКА 1948 приключи 0:0 против Вихрен (Сандански) в среща от последния кръг на Югозападна Трета лига. Играчите на Валентин Илиев завършиха сезона без нито една загуба в шампионата. " Червените " изцяло справедливо победиха с купата, която бе връчена минути след конфликта със " зелените ", които се окичиха с бронзовите медали.  ЦСКА 1948 първенец в трета лига Дербито стартира без рискове пред двете порти. Първият прецизен удар пристигна в 12-ата минута, когато Йоан Маринов стреля, само че Стефано Кунчев се намеси.  ЦСКА 1948 - Вихрен В 18-ата минута Антонио Ласков бе покрай първото попадение, откакто атакуващият състезател на гостите шутира от отдалеченост, само че топката срещна горната греда. Секунди по-късно и Петко Петков опита задна ножица, само че опитът му не съумя да порази вратата на Вихрен.  ЦСКА 1948 - Вихрен В 26-ата минута Петко Петков шутира технично с левия крайник от директен свободен удар, само че кълбото прелетя над задачата.  ЦСКА 1948 - Вихрен Първата обстановка за втората част пристигна единствено 120 секунди след подновяването на играта. Хаджиниколов стреля от близка отдалеченост, само че топката мина на сантиметри от задачата. В 62-ата минута резервата Емил Гъргоров можеше да забие следващия си гол в Трета лига, само че опитният футболист стреля в гредата. Десет минути преди края на срещата Петко Петков засече с глава центриране отдясно, само че таранът още веднъж не съумя да прати коженото кълбо в мрежата на Стефано Кунчев. В 85-ата минута бранителят на Вихрен Стоян Манолски получи пряк червен картон, откакто събори нападател на “червените”, който излизаше очи в очи с Кунчев.  ЦСКА 1948 - Вихрен Секунди преди края на конфликта Тони Стоичков опита атрактивно осъществяване, само че ударът му бе неакуратен. Това бе и последната забавна обстановка в борбата от 34-ия кръг на Югозападна Трета лига.
ЦСКА 1948 - ВИХРЕН 0:0
Стартови сформира: ЦСКА 1948: 12. Петков, 39. Михайлов, 3. Зюбулев, 14. Стоичков, 76. Атанасов, 77. Хаджиниколов, 22. Васев, 99. Гущеров, 17. Маринов, 20. Таушанов, 19. Петков Вихрен: 12. Кунчев, 2. Митрев, 4. Манолски, 6. Стоев, 3. Христов, 15. Саватов, 10. Ласков, 17. Николов, 8. Тусонджиев, 11. Пехливанов, 19. Якимов КЛАСИРАНЕ ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЦСКА 1948 ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ВИХРЕН ГАЛЕРИЯ Снимки: Иван Йочев, Sportal.bg Югозападна Трета лига 34 кръг, събота 2 юни  ЦСКА 1948 0:0краен резулат  Вихрен (Сандански)