Отборът на ЦСКА 1948 записа пореден успех в Югозападна Трета

...

ЦСКА 1948 направи още една крачка към Втора лига

Отборът на ЦСКА 1948 записа следващ триумф в Югозападна Трета лига. Играчите на Валентин Илиев надиграха с 2:0 Пирин (Разлог) в среща от 31-ия кръг на шампионата. Попаденията за “червените” осъществиха Томислав Павлов (24) и Андон Гущеров (38).

Двубоят в Разлог стартира с напън на гостите. Логичното се случи в 24-ата минута, когато Томислав Павлов вкара първия гол, откакто халфът приключи добра офанзива на отбора.
 ЦСКА 1948 - Чавдар Етрополе
В 38-ата минута Андон Гущеров записа името си измежду голмайсторите. Крилото се разписа след съвършен пас на Емил Гъргоров. До края на първата част “червените” изпуснаха още няколко положения.

През второто полувреме темпото на игра спадна и разумни срещата приключи без нови попадения.

С този триумф ЦСКА 1948 събра актив от 85 точки. Футболистите на Валентин Илиев се нуждаят от три точки, с цел да си подсигуряват класиране във Втора професионална лига.

КЛАСИРАНЕ Югозападна Трета лига 31 кръг, събота 12 май  Пирин (Разлог) 0:2краен резулат  ЦСКА 1948