Отборът на ЦСКА 1948 победи Ботев Гълъбово в драматичен мач

...

ЦСКА 1948 би с дузпа в продължението

Отборът на ЦСКА 1948 победи Ботев Гълъбово в трагичен мач от 17-и кръг на Втора лига. " Червените " водеха с 3 на 1 на почивката, само че пропиляха задатъка си от два гола и по този начин в 84-ата минута резултатът стана 3:3, само че в добавеното време Андон Гущеров от дузпа избави тима си и завоюва трите точки.

Още в 13-ата минута Денислав Александров изведе напред ЦСКА 1948. В 36-ата Янко Сандански направи резултата 2:0. В 40-а минута Иван Винков върна едно попадение за Ботев, само че три минути по-късно Борис Тютюков направи резултата 3:1 за " алените ".

Малко след почивката Андон Гущеров повиши резултата на 4:1, само че това бе и моментът, в който стартира драмата. В 68-ата минута Димитър Алексиев изпрати топката в мрежата на Даниел Наумов и направи резултата 2:4. В 81-а Александър Смилков означи за 3:4, а малко по-късно още веднъж Винков осъществя и възвърне равенството. В добавеното време на срещата Андон Гущеров бе прецизен от дузпа и донесе триумфа на гостите.
Източник: fakti.bg