Отборът на Царско село допусна тежко поражение с 1:4 от

...

Тежко поражение за Царско село

Отборът на Царско село позволи тежко проваляне с 1:4 от Трепча. Играчите на Веселин Великов стояха добре през първата част, само че след почивката нещата на терена се трансформираха фрапантно и разумно първенецът на Косово завоюва контролата.

Първото попадение в дуела падна в 38-ата минута, когато играчите на Трепча направиха страхотна композиция и съумяха да изненадат защитата на втородивизионния отбор. В края на първата част Диков откри Минчев, който стреля, само че кълбото мина на сантиметри от задачата. Все отново през второто полувреме Георги Минчев се разписа, откакто засече центриране от корнер на Георги Коруджиев. Това е втори гол за надарения нападател на лагера в Турция.

След това попадение играчите на Веско Великов бяха тотално надиграни и позволиха цели три гола. Следващата контрола на Царско село е против Мариопол.